• Opis oferty ubezpieczeniowej

Poniżej znajduje się opis oferty i zakres świadczeń do oferty ubezpieczeniowej.

Ogólne warunki oraz instrukcja zgłoszenia szkody w załączeniu.

Link jest ważny do 30.11.2023, zakupu dokonują rodzice poprzez link:

Składka roczna za pierwsze dziecko wynosi 55zł, drugie dziecko uczęszczające do tego samego przedszkola - 50% taniej.

Wszystkie świadczenia  w opcji podstawowej zawarte są w ofercie, (pliki pdf do pobrania poniżej).

Oferta zawiera opcje dodatkowe (również wymienione w ofercie), są to:

- zwrot kosztów leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków ( wizyty lekarskie, zabiegi ambulatoryjne, operacje, zakup lekarstw i środków
          opatrunkowych, leczenia usprawniającego - rehabilitacji)  do kwoty 2800zł

- świadczenie z tytułu pobytu w szpitalu w szpitali w wyniku NNW od 1. dnia (40 zł)  oraz choroby od 3 dnia (20 zł) za dzień

- świadczenie z tytułu poważnego zachorowania w wysokości 2000 zł
          lub operacji chirurgicznej ubezpieczonego w wysokości 500 przy co najmniej dwudniowym pobycie w szpitalu

- śmierć ubezpieczonego w wyniku choroby nowotworowej złośliwej  - wypłata 14 000 zł

- interwencja lekarska wskutek nieszczęśliwego wypadku i braku orzeczenia uszczerbku na zdrowiu

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zakresem, jeżeli dziecko uprawia sport np. poprzez uczestnictwo w treningach, zawodach, zgrupowaniach i obozach kondycyjnych lub szkoleniowych oraz pozaszkolnych klubach, związkach i organizacjach sportowych  z wyjątkiem sportów wysokiego ryzyka (wg wykazu z OWU), które są wyłączone z ochrony ubezpieczeniowej Par. 103 pkt 33 OWU:

33) sporty wysokiego ryzyka – abseiling, alpinizm, alpinizm podziemny, baloniarstwo, B.A.S.E. jumping, bobsleje, bojery, bouldering, bungee jumping, canoeing, downhill MTB, freediving, heli-skiing, heli-snowboarding, himalaizm, hydrospeed, jazda na nartach lub snowboardzie poza wyznaczonymi trasami, kiteboarding, kite-skiing, kite-snowboarding, kitesurfing, lotniarstwo, mountainboarding, myślistwo, narciarstwo wodne, nurkowanie przy użyciu aparatów oddechowych i płetwonurkowanie sportowe, paralotniarstwo, parkour, rafting, spadochroniarstwo, speleologia, sporty lotnicze, sporty motorowe i motorowodne w ramach sekcji sportowych, sporty obronne, sporty i sztuki walki (nie są sportami wysokiego ryzyka: judo, jujitsu, karate, taekwondo, zapasy, aikido, tai chi, kung fu, capoeira, kendo, iaido, kyudo, signum polonicum ani rekonstrukcje walk i bitew historycznych), sporty wodne uprawiane na rzekach górskich, strzelectwo, szybownictwo, trekking na wysokości powyżej 2 500 m n.p.m., wakeboarding, wspinaczka skalna lub lodowa, wspinaczka wysokogórska, wyprawy w obszary górskie i wyżynne na wysokości powyżej 5 500 m n.p.m., wyczynowa jazda na hulajnodze, zorbing, jazda na rowerze lub motocyklach lub quadach po terenie obfitującym w przeszkody (muldy, koleiny skoczne) lub po trasach ze specjalnie przygotowanymi przeszkodami, w tym naturalnymi.

Więcej informacji znajduje się w poniższym dokumencie:

NNW_Oswiata_OWU.pdf

20230907_122757_wiener_oswiata16_oferta.pdf