• Darmowa pomoc psychologiczna

SP ZOZ Centrum Leczenia Uzależnień w Rzeszowie, informuje że od dnia 01 lutego 2023 r., w każdy czwartek od godziny 11.25 do 19.00 dzieci z terenu miasta Rzeszowa będą mogly skorzystać z darmowego wsparcia psychologicznego, którego udzielać będzie psycholożka Pani Anastazja Uberman.

W celu uzyskania wsparcia, koniecznym jest wcześniejsza rejestracja pacjenta przez rodzica bądź opiekuna prawnego.

Rejestracji dokonać można osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 17 858 11 81 oraz 699 670 655.
          Pacjenci z wyznaczonym terminem wizyty, przyjmowani będą w siedzibie SP ZOZ Centrum Leczenia Uzależnień w Rzeszowie w Przychodni Specjalistycznej nr 3 przy ulicy Hoffmanowej 8 a (pierwsze pięrtro).

Ponadto informuje, że nasza placówka prowadzi wsparcie socjoterapeutyczne oraz integracji międzykulturowej dla dzieci z Ukrainy oraz Polski, zarówno w kontakcie grupowym jak i indywidulanym.